Gazeta Mławska

Niedziela, 31 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Z aktorami na trasie Herbalife Triathlon w Suszu

  27.07.2012 10:08:00

  Zgodnie z zapowiedzą, mławskich specjalistów od triathlonu nie zabrakło na starcie prestiżowych zawodów Herbalife Triathlon Susz. Dystans 113 kilometrów nie odstraszył Wojciecha Łachuta, Tomasza Nadratowskiego i Łukasza Wiśniewskiego. Wszyscy wystąpili w barwach stowarzyszenia Tempo Mława.

  Czytaj dalej

 • Czasem współpraca, czasem ściganie

  22.07.2012 14:00:00

  Gdyby robiono takie głosowanie, z pewnością zostaliby jednogłośnie uznani największymi odkryciami tegorocznego sezonu Mazovia MTB Marathon. O trudach rywalizacji z czołowymi specjalistami od jazdy na rowerze w naszym kraju opowiadają Bartosz Grędziński i Michał Różański.

  Czytaj dalej

 • Zrobiłam użytek z rakiety

  17.07.2012 09:11:00

  Mławska tenisistka Angelika Sobiecka wkracza w nowy etap swojej przygody z tenisem. Zdana matura oznacza podjęcie nauki w innym miejscu niż Mława, co z kolei może wpłynąć na regularność treningów. O tym i innych sprawach rozmawiamy z naszą tenisistką.

  Czytaj dalej

 • Triathlon - zawody ludzi ze stali

  07.07.2012 10:00:00

  Triathlon kojarzy się z ogromnym wysiłkiem, zresztą nietrudno o taki osąd, kiedy poda się liczby. Podczas malborskiego Garmin Iron Triathlon śmiałkowie mieli do pokonania 950 metrów wpław, 45 kilometrów na rowerze oraz 10,5 biegiem. Wśród nich było czterech reprezentantów Stowarzyszenia Sportowo-Rekreacyjnego Tempo Mława.

  Czytaj dalej

 • Sobiecka na drużynowych mistrzostwach Polski

  28.06.2012 09:00:00

  Wracająca po kontuzji na kort mławska tenisistka Angelika Sobiecka wystąpiła w barwach Warszawianki na drużynowych mistrzostwa Polski kobiet. Wspólnie z koleżankami zajęła czwarte miejsce.

  Czytaj dalej

 • Coraz mniej niewiadomych

  04.06.2012 08:11:00

  W rozgrywkach czwartej ligi już wszystko jasne, poznaliśmy mistrza i spadkowicza. Za to ogromne emocje towarzyszą ciągle zmaganiom w okręgówce i A-klasie. Do rozwiązania pozostaje jeszcze kilka niewiadomych, także jeśli chodzi o los naszych drużyn. Ta uwaga dotyczy przede wszystkim zawodników z Wieczfni Kościelnej i Konopek.

  Czytaj dalej

 • Strzegowo już z awansem, Wieczfnianka walczy

  28.05.2012 09:12:00

  Niesamowita seria GKS-u Strzegowo musiała przynieść wymierny efekt. Po raz ostatni podopieczni Pawła Taranowskiego zaznali gorycz porażki na początku października. Dzięki temu już na trzy kolejki przed końcem sezonu mogą świętować awans do ligi okręgowej.

  Czytaj dalej

 • Różański i Grędziński w czołówce wyścigu MTB

  12.05.2012 13:00:00

  Jeszcze w poprzednim sezonie miejsce w czołowej dziesiątce wyścigu Mazovia MTB kolarza z powiatu mławskiego uznano by za ogromny sukces. Jednak nasi reprezentanci, zrzeszeni w stowarzyszeniu „Tempo”, są ambitni i do tegorocznych zmagań przystąpili kapitalnie przygotowani. Efekty solidnych treningów przeszły najśmielsze oczekiwania.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS