Gazeta Mławska

Niedziela, 31 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Nagrody dla sportowców

  08.01.2016 08:12:46

  Dwadzieścia dwie osoby nagrodził i wyróżnił zarząd powiatu mławskiego za wysokie osiągnięcia sportowe i promocję ziemi zawkrzeńskiej w minionym roku. Są wśród nich medaliści mistrzostw regionu, kraju i Europy w takich dyscyplinach, jak lekkoatletyka, pływanie, kolarstwo, kick-boxing, triatlon czy judo – zarówno młodzi, jak i weterani. Na wniosek Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego zarząd przyznał puchary dziewięciu szkołom.

  Czytaj dalej

 • Krystyna Owczarczyk nie żyje. Odeszła mławska siłaczka

  08.08.2014 12:43:30

  Drugiego sierpnia w wyniku powikłań pooperacyjnych w jednym ze szpitali na Mazowszu zmarła Krystyna Owczarczyk – mławianka, paraolimpijka światowego formatu.

  Czytaj dalej

 • Mecz MKS – Polonia Warszawa: Mława oblężona

  01.10.2013 09:42:16

  Wielu mławian zaskoczyła obecność w ostatnią sobotę na ulicach ich miasta grup umundurowanych i uzbrojonych policjantów. Nie wszyscy wiedzieli, że właśnie odbywał się mecz w piłce nożnej między MKS Mławianka a Polonią Warszawa. Było względnie spokojnie, ale nie obyło się bez incydentów.

  Czytaj dalej

 • Walka tylko na początek

  17.12.2012 13:00:00

  Drugi z rzędu mecz na obcym terenie nie był już tak udany dla mławskich siatkarzy. Z Augustowa udało się wrócić z punktem, a wyprawa do Olsztyna zakończyła się przegraną 0:3. Na tym nie kończy się seria wyjazdów - w pierwszy weekend stycznia podopiecznych Grzegorza Kucińskiego czeka podróż do Rzeczycy.

  Czytaj dalej

 • WML Squad nadal niepokonani

  07.12.2012 10:00:00

  Koszykarze WML Squad utrzymują się w świetnej formie. W rozgrywkach Pułtuskiej Ligi Amatorów odnieśli piąte z rzędu zwycięstwo. Po zaciętym pojedynku okazali się lepsi od rywali z Kontry Przasnysz.

  Czytaj dalej

 • Trzynastka szczęśliwa dla starostwa

  27.11.2012 09:20:00

  Trzynasta odsłona siatkarskiego turnieju samorządowców została zdominowana przez zespoły z Mławy. W końcowym rozrachunku zajęły dwa czołowe miejsca. Dopiero na trzecim miejscu zakończyli zmagania zawodnicy ze Szreńska. W tzw. małym finale okazali się lepsi od konkurentów ze Strzegowa.

  Czytaj dalej

 • Ostatki na remis

  11.11.2012 14:00:00

  Ostatni mecz w rundzie jesiennej był doskonałym podsumowaniem czteromiesięcznych rozgrywek w wykonaniu piłkarzy Mławianki. W większości spotkań dyktowali warunki na boisku, ale brak skuteczności nie pozwalał osiągnąć korzystnego rezultatu. Nie inaczej było w sobotniej konfrontacji z beniaminkiem z Gostynina.

  Czytaj dalej

 • Brąz Miłosza Tylickiego

  09.11.2012 09:00:00

  Kolejny sukces na ogólnopolskim szczeblu zanotował mławski judoka Miłosz Tylicki. Z warszawskiego turnieju z okazji Dnia Niepodległości rozegranego na matach Akademii Obrony Narodowej wrócił z brązowym krążkiem. To trzeci w tym sezonie medal w tym kolorze, zdobyty przez podopiecznego Cezarego Kądrzyckiego.

  Czytaj dalej