Gazeta Mławska

Piątek, 03 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Pieniądze dla szpitali

  dziś 10:01:14

  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (szpital) w Mławie ma szansę na uzyskanie pieniędzy ze specjalnego programu. Zarząd Województwa Mazowieckiego akurat uruchomił projekt unijny o wartości 150 mln zł.

  Czytaj dalej

 • Odwołane ogólnopolskie konkursy

  dziś 09:59:37

  Z powodu epidemii w Mławie nie odbędą się duże imprezy kulturalne: XXV Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej „Od solisty do orkiestry” i IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Zdzisława Skwary.

  Czytaj dalej

 • Park zamknięty


  wczoraj 10:13:44

  Od 1 kwietnia br. park miejski im. Józefa Piłsudskiego w Mławie jest niedostępny dla spacerowiczów.

  Czytaj dalej

 • Jak używać maseczki ochronnej wielokrotnego stosowania


  wczoraj 10:12:12

  Rozpoczęliśmy dystrybucję wśród mieszkańców Mławy bezpłatnych maseczek ochronnych pozyskanych przez burmistrza Sławomira Kowalewskiego w ramach akcji „Maseczki dla Polski”. Są one wyrobami wielorazowego użytku, wspomagają ograniczenie kontaktu rąk z twarzą i rozprzestrzenianie się wydychanego areozolu (katar, kaszel).

  Czytaj dalej

 • Psycholog ci pomoże

  wczoraj 10:09:02

  Osoby, które odczuwają lek prze koronawirusem, mogą skorzystać z porad psychologa zaangażowanego przez mławski ratusz.

  Czytaj dalej

 • Powiat prosi o pomoc dla szpitala


  przedwczoraj 10:22:18

  Samorząd powiatu mławskiego zwrócił się do osób prywatnych, instytucji, przedsiębiorstw, stowarzyszeń społecznych o finansowe wsparcie miejscowego szpitala.

  Czytaj dalej

 • Zarzuty dla policjanta

  przedwczoraj 10:19:55

  Prokuratura Okręgowa w Płocku postawiła policjantowi z garnizonu mławskiego zarzuty korupcji i płatnej protekcji (art. 228 par. 2 i art. 230 par. 1 kodeksu karnego).

  Czytaj dalej

 • Urzędy a koronawirus


  31.03.2020 10:09:12

  Epidemia groźnego koronawirusa wymusiła bardzo wiele ograniczeń w naszej codzienności. Nie jest łatwo coś załatwić w urzędach, jak nie ma się dostępu do internetu, ale to nie znaczy, że jesteśmy totalnie …zablokowani przez tego niewidocznego, ale bardzo niebezpiecznego przeciwnika naszego zdrowia.

  Czytaj dalej