Gazeta Mławska

Czwartek, 03 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Policjant pobił 62-latka?

17.06.2020 19:00:00

W niedzielny wieczór, 14 czerwca br. doszło do pobicia w miejscowości Zielona (pow. żuromiński). Z zeznań pokrzywdzonego i świadka wynika, że jednym z dwóch sprawców był policjant z żuromińskiej komendy. Sprawą zajęła się mławska prokuratura.


 Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze z KPP Żuromin. Policjanci zostali poinformowani, że tego czynu miał się dopuścić m. in. ich kolega, a sprawców pobicia było dwóch.


Pokrzywdzony 62-latek nie odniósł obrażeń zagrażających jego życiu, doznał ogólnych potłuczeń ciała. Żuromińska policja wszczęła postępowanie wewnętrzne w celu wyjaśnienia uczestnictwa w zdarzeniu funkcjonariusza z ich jednostki. Prowadzone są także czynności wyjaśniające zdarzenie, do jakiego doszło w Zielonej.

- Potwierdzam, że Prokuratura Rejonowa w Mławie prowadzi śledztwo w sprawie pobicia, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Zielona, a którego sprawcą miał być także funkcjonariusz publiczny – informuje Prokurator Rejonowy w Mławie, Marcin Bagiński.

O szczegółach tej sprawy - w następnym wydaniu papierowym TC.

kuj

autor: redakcja17

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz