Gazeta Mławska

Sobota, 17 kwietnia 2021

Już w najbliższą środę rusza CiechPress - portal regionalny. Aktualne informacje z naszego regionu, "Tygodnik Gazeta Mławska" oraz inne tygodniki wydawane przez Ciech-Press. Sport, kultura, historia, ciekawe wywiady

Wybory prezydenckie 2020. Na kogo oddam swój głos?

09.06.2020 14:00:00

Czytelnicy Tygodnika podzielili się swoimi preferencjami wyborczymi ( cała sonda w aktualnym wydaniu papierowym)

 

Krzysztof Sękowski, prezes Ruchu Narodowego w Ciechanowie: - Jako narodowiec będę głosował na Krzysztofa Bosaka, kandydata młodego, ale doświadczonego. Konserwatywnego, ale nowoczesnego. Stojącego na gruncie tradycyjnych wartości, ale otwartego na zmiany i rozwój. Promującego wolność gospodarczą i osobistą.

Marek Budzich, członek SLD, mieszkaniec powiatu żuromińskiego: - Moim kandydatem jest Robert Biedroń, który proponuje rozdział państwa od Kościoła. Podobają mi się także propozycje zmian w systemie socjalnym, proponowane przez Roberta Biedronia, a także jego stosunek do Unii Europejskiej, rozwoju i integracji.

Krzysztof Bieńkowski,
starosta przasnyski: - Moim kandydatem jest obecny prezydent Andrzej Duda. Zawsze zależało mu na wspieraniu rodzin. Jego ponowny wybór gwarantuje sprawne wdrażanie ustaw i polityki obecnego rządu, a nie nieustające spory o przysłowiową pietruszkę i ciągłą niemoc państwa, jak to się działo za poprzednich rządów.

Alicja Gajewska,
radna powiatu żuromińskiego: - Oddam swój głos na Szymona Hołownię. Człowiek ten ma w sobie naprawdę dużo empatii, wyraża się z klasą i jest bardzo sympatyczny.  Podoba mi się zrównoważenie poglądów pana Hołowni, jego podejście do społeczeństwa, bez podziału i barier, ze zrozumieniem dla odmiennych poglądów.

Jakub Gwoździk,
dyrektor ciechanowskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy: - Zagłosuję na Władysława Kosiniaka-Kamysza, który przekonuje Polaków, że polityka bez ciągłych ataków i napaści, budowana na dialogu i porozumieniu jest możliwa Polacy potrzebują przywódcy, który nie będzie miał nad sobą prezesa czy przewodniczącego.

Jan Rzepliński,
rolnik z gminy Ciechanów: Chcę głosować na człowieka niezależnego, podejmującego samodzielne decyzje, za które rozliczać go będziemy my - naród, a nie władza na Nowogrodzkiej. Rafał Trzaskowski to wykształcony, nowoczesny, otwarty na świat, znający obce języki człowiek. To zwolennik dalszej integracji Unii Europejskiej i właśnie takiego chcę mieć prezydenta.

Sonda "Tygodnika" w TM z 9 czerwca 2020 r.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS