Gazeta Mławska

Czwartek, 16 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Dlaczego pies został zabity?

29.05.2020 12:14:34

Dziewięćdziesięcioletni mieszkaniec gminy Szydłowo podejrzany jest o zabicie psa. Nie względu na swój podeszły wiek nie został zatrzymany przez policję.
Nieżywego czworonoga znaleziono 28 maja na prywatnej posesji w jednej z miejscowości tej gminy. Zwierzę, kiedy jego właścicielka wyjeżdżała do pracy, było uwiązane na łańcuchu przy budzie. Kilka godzin później kobieta zastała swego psa na podwórku, ale był już martwy. Policja ustala, w jaki sposób zwierzak został uśmiercony. Niewykluczone, że był bity tępym narzędziem. Specjalistyczne badania wykonuje lecznica weterynaryjna w Mławie. Za zabicie zwierzęcia grozi kara więzienia do trzech lat lub - jeśli sprawca działał ze szczelnym okrucieństwem – pięciu lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi posterunek policji w Szydłowie. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS