Gazeta Mławska

Wtorek, 14 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Koncerty on-line

26.05.2020 09:32:55

Miejski Dom Kultury w Mławie przygotowuje cykl koncertów w ramach swego projektu „Muzyka bez granic – sieciowanie dźwiękiem”. Ich emisja rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Będą dostępne za darmo na stronach internetowych - własnych i innych jednostek samorządu miejskiego.
Na realizację tego zadania MDK otrzymał 25 tys. zł z programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury. W sumie rozdysponowało ono 60 mln zł wśród 1182 wnioskodawców z całego kraju. Jakich artystów zobaczymy i usłyszymy? – Jeszcze z nimi rozmawiamy, ale na pewno wystąpią m.in. Janusz Prusinowski z teatrem „Słuchaj uchem”, pochodzący z Mławy śpiewak operowy Robert Szpręgiel i grupy artystyczne dzieci – powiedziała nam instruktor MDK Beata Rudzińska. W programie znajdzie się muzyka klasyczna i ludowa, blues i rock, a także poezja śpiewana i piosenka kabaretowa. W bieżącym roku ze względu na epidemię nie odbędą się letnie otwarte koncerty na estradzie w mławskim parku, których organizatorem od wielu lat jest MDK. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz