Gazeta Mławska

Wtorek, 14 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Dąbek. Ośrodek wznowi pracę

21.05.2020 08:38:04

Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane (SM) w Dąbku 1 czerwca – po siedmiotygodniowej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa - zacznie przyjmować pensjonariuszy, ale w ograniczonym zakresie.
Zadecydował o tym Zarząd Województwa Mazowieckiego po uwzględnieniu opinii wojewódzkiego konsultanta ds. chorób zakaźnych. Na początku do Dąbka będzie przybywać zaledwie po 30 chorych na SM i tylko na turnusy trzytygodniowe. – Nie wiemy, ile potrwa ten stan przejściowy. W każdym razie chcemy stopniowo dochodzić do pełnej „wydajności”. Mamy 83 miejsca. Są do dyspozycji mieszkańców całego kraju, tych, którzy zostali do nas skierowani na trzy-, cztero- lub pięciotygodniową rehabilitację - mówi dyrektor KOMR Włodzimierz Wojnarowski. Więcej w najbliższym, papierowym wydaniu „TGM”. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz