Gazeta Mławska

Wtorek, 14 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Mława
fot. KPP Mława

Dzielnicowe zatrzymały złodzieja

20.05.2020 09:38:17

Na stacji paliw w Szydłowie (18 maja) kierowca hondy zatankował prawie 100 litrów oleju napędowego i odjechał w kierunku Gruduska, nie płacą należności za towar. Niebawem za nim wyruszyły dwie dzielnicowe z miejscowego posterunku policji.
Poszukiwane auto zauważyły na jednej z ulic Szydłowa. Jego kierowca na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył, ale chwilę potem policjantki zatrzymały go do kontroli. Uciekinierem okazał się 30-letni mieszkaniec Działdowa. W bagażniku jego samochodu dzielnicowe znalazły i zabezpieczyły – oprócz czterech kanistrów z paliwem - środki odurzające, leki psychotropowe i skradzione tablice rejestracyjne. W toku ustaleń wyszło, że działdowianin nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a honda nie była dopuszczona do ruchu. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej został zawieziony do mławskiego szpitala na pobranie próbek krwi, ponieważ zachodziło podejrzenie, że znajdował się pod wpływem narkotyków. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz