Gazeta Mławska

Wtorek, 14 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pięć tysięcy maseczek z Dąbka

15.05.2020 08:20:13

Ze względu na zagrożenie epidemiczne w Krajowym Ośrodku Mieszkalno-Rehabilitacyjnym na Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane (SM) w Dąbku od Wielkanocy nie ma pensjonariuszy. Pracownicy zakładu jednak nie próżnują.
Ci, którzy nie wykorzystują urlopów, szyją maseczki bawełniane wielokrotnego użytku. Wyprodukowali już 5 tys. egzemplarzy. Dyrektor ośrodka Włodzimierz Wojnarowski przekazał gratis po tysiącu tych środków ochrony osobistej Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Mławie, Specjalistycznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu w Ciechanowie i (do dyspozycji) Urzędowi Marszałkowskiemu w Warszawie. Kolejnych 300 sztuk ma trafić do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie i tyleż do Domu Pomocy Społecznej w Bogurzynie (gm. Wiśniewo). Więcej w papierowym wydaniu |TGM” z 19 maja. (kj)

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS