Gazeta Mławska

Niedziela, 09 maja 2021

Już w najbliższą środę rusza CiechPress - portal regionalny. Aktualne informacje z naszego regionu, "Tygodnik Gazeta Mławska" oraz inne tygodniki wydawane przez Ciech-Press. Sport, kultura, historia, ciekawe wywiady

Zabroniono Rogalskiemu kopać na hali

26.02.2020 21:00:00

Dlaczego jeden z najlepszych piłkarzy Mławianki, ikona klubu i były kapitan zespołu,Maciej Rogalski, nie zagra wiosną w barwach swojego klubu? Podobno 40-latek nie chciał podporządkować się klubowemu regulaminowi zabraniającemu zawodnikom z Mławy kopania w piłkę halową.


Zarząd, władze, kibice i otoczenie Mławianki Mława z pewnością mają większe aspiracje niż tułanie się po boiskach ligi okręgowej.

Mit wielkiej Mławianki, która 15 lat temu przez cały sezon grała w II lidze w środowisku piłkarskim jest wciąż żywy. Gdy przed rokiem mławianie spadali z IV ligi, zarząd specjalnie nie krył, że szczebel okręgówki jest jedynie odskocznią do odbudowy klubu i marki spod herbu Mławianki. Nad wszystkim miała czuwać silna ręka prezesa Wiesława Chrzczona, doświadczonego działacza, byłego sędziego piłkarskiego, a później przewodniczącego sędziów przy COOZPN.

er

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz