Gazeta Mławska

Środa, 27 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Zabroniono Rogalskiemu kopać na hali

26.02.2020 21:00:00

Dlaczego jeden z najlepszych piłkarzy Mławianki, ikona klubu i były kapitan zespołu,Maciej Rogalski, nie zagra wiosną w barwach swojego klubu? Podobno 40-latek nie chciał podporządkować się klubowemu regulaminowi zabraniającemu zawodnikom z Mławy kopania w piłkę halową.


Zarząd, władze, kibice i otoczenie Mławianki Mława z pewnością mają większe aspiracje niż tułanie się po boiskach ligi okręgowej.

Mit wielkiej Mławianki, która 15 lat temu przez cały sezon grała w II lidze w środowisku piłkarskim jest wciąż żywy. Gdy przed rokiem mławianie spadali z IV ligi, zarząd specjalnie nie krył, że szczebel okręgówki jest jedynie odskocznią do odbudowy klubu i marki spod herbu Mławianki. Nad wszystkim miała czuwać silna ręka prezesa Wiesława Chrzczona, doświadczonego działacza, byłego sędziego piłkarskiego, a później przewodniczącego sędziów przy COOZPN.

er

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz