Gazeta Mławska

Poniedziałek, 13 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pijani kierowcy, wandale, awantury

02.01.2020 14:27:40

Dwadzieścia razy interweniowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mławie podczas nocy sylwestrowej. Na szczęście nie doszło do ani jednego wypadku.
Nie zabrało natomiast pijanych kierowców. O pierwszej w nocy w Parcelach Łomskich (gm. Lipowiec Kościelny) kierująca skodą fabią, straciwszy panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi na pole. Auto, prawdopodobnie na skutek przegrzania silnika, stanęło w płomieniach. Kobietę siedzącą za kierownicą tego samochodu wyciągnął przypadkowy świadek zdarzenia. On też wezwał służby. Okazało się, że kierująca skodą, 35-letnia mieszkanka powiatu mławskiego, prawdopodobnie była nietrzeźwa (pobrano od niej krew do badań).Na pewno pod wpływem alkoholu (2,8 prom.) znajdował się 28-latek z powiatu żuromińskiego, którego jako kierowcę audi A4 o godz. 1.45 zatrzymała policja na ul. Pileckiego w Mławie. Mężczyźnie odebrała prawo jazdy. W tę noc nie próżnowali wandale. Forda fiestę, zaparkowanego na ul. Smolarnia w Mławie, uszkodził 20-letni mieszkaniec tego miasta (wyrwał lusterka zewnętrzne i porysował karoserię). Sprawcę zatrzymała policja. W Otoczni Starej (gm. Wiśniewo) nieznana osoba porysowała powłokę lakierową na drzwiach, błotnikach i klapie bagażnika volkswagena passata. Poza tym policja udawała się do domów, którym doszło do awantur i zakłócania ciszy nocnej. Nie odnotowała natomiast poważniejszych przypadków naruszenia porządku w miejscach publicznych. Od siebie dodajmy, że była to noc kanonady. Zwłaszcza wielu mieszkańców Mławy wyległo na ulice, aby zdetonować fajerwerki. Psy umierały ze strachu. K.J.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz