Gazeta Mławska

Wtorek, 14 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powiat nadal bez posła

22.10.2019 09:22:24

Po ostatnich wyborach parlamentarnych, po raz kolejny okazało się, że powiat mławski nie będzie miał swojego reprezentanta we władzach ustawodawczych.
Z ośmiu mieszkańców powiatu startujących z różnych list wyborczych, żaden nie „otarł się” nawet o liczbę 10 tys. głosów, która dawała szansę na zdobycie mandatu w Sejmie. W całym powiecie mławskim uprawnionych do głosowania było ponad 57 tys. osób. Jest więc „potencjał” elektoratu, aby ewentualnie zdobyć mandat poselski głosami lokalnych środowisk. Wprawdzie trzeba jeszcze znaleźć się na mocnej, czy raczej „biorącej” liście wyborczej( próg wyborczy), ale trzeba mieć przede wszystkim pomysł na przekonanie mieszkańców powiatu do lokalnego programu. W.D. Więcej w papierowym wydaniu TGM z 22 października.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS