Gazeta Mławska

Wtorek, 14 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Obywatelskie zatrzymania

21.10.2019 12:51:04

Coraz częściej policjanci otrzymują sygnały o obywatelskich zatrzymaniach nietrzeźwych kierowców. W ostatni weekend doszło do dwóch takich zgłoszeń.
W sobotę, ok. godz. 9 dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie informujące o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego w Mławie, na ul. Gen. Władysława Andersena. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 45-letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy. Kierował osobowym oplem astra, mając w organizmie ponad 1,85 promila alkoholu. A w niedzielę, o godz. 18 doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego po drodze DK 7 w Strzegowie. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 32-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. W.D.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz