Gazeta Mławska

Środa, 23 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Zenon Lewandowski
fot. Zenon Lewandowski

Koncert charytatywny dla Oskarka

04.10.2018 14:00:00

W niedzielę, 30 września, w Mławie odbył się koncert charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację mieszkającego w tym mieście Oskara Zawolskiego.

 8-letni chłopiec od 4 lat choruje na dystrofię mięśniową. Dzięki troskliwej opiece rodziców może funkcjonować, ale jego leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Jednym ze sposobów pozyskiwania potrzebnych na ten cel pieniędzy są organizowane przez rodzinę i wolontariuszy koncerty charytatywne. Na zorganizowanym 30 września wystąpili: zespół Rivers oraz miejscowe kapele Profi Dance, Project, Takton, Heaven i Oliwia Brzozowska. Między uczestnikami imprezy przechadzały się osoby przebrane za postacie z bajek, było malowanie twarzy i inne atrakcje dla dzieci.
W przerwach między występami artystów odbywały się licytacje różnych przedmiotów podarowanych przez ludzi dobrej woli, loteria fantowa oraz losowanie nagród. Na koniec organizatorzy poczęstowali wszystkich pysznym tortem.
Podczas imprezy na leczenie chłopca udało się zebrać ponad 10 tysięcy złotych. Rodzice Oskara i organizatorzy koncertu serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom i wolontariuszom.

autor: zenlew

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS