Gazeta Mławska

Niedziela, 31 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Z wody na rower

13.10.2017 09:16:48

Dotychczas zdobywała medale jako pływaczka. Kilka dni temu wywalczyła dwa złote medale na mistrzostwach Polski juniorów w kolarstwie szosowym. Trenerzy łapią się za głowę, bo Ola trenuje kolarstwo dopiero od czterech miesięcy.
Aleksandra Kowalska uczy się w klasie maturalnej mławskiego Liceum Katolickiego. Pochodzi spod Mławy. 1 października w Godzieszach Wielkich k. Kalisza, reprezentując BCM Nowatex Ziemia Darłowska, zajęła pierwsze miejsce w wyścigu drużynowym juniorek na dystansie 29 km.Ola wcześniej trenowała pływanie, zdobywając mnóstwo medali, występowała nawet w finałach mistrzostw Polski. Przez pewien czas mieszkała, trenowała i uczyła się w Krakowie, ale z powodów zdrowotnych (kłopoty z zatokami) musiała zrezygnować z wyczynowego pływania. And. Więcej w papierowym wydaniu TGM z 17 października.

autor: Red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz