Gazeta Mławska

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. RM
fot. RM

Trener Pełkowski na aucie

27.09.2017 12:00:00

Wygrana 5:0 nad Bugiem Wyszków nie uchroniła trenera Mławianki Wiktora Pełkowskiego przed zwolnieniem z funkcji szkoleniowca seniorów. W ub.poniedziałek zarząd klubu postanowił rozstać się z Pełkowskim i jego asystentem Maciejem Wiśniewskim, bo jak czytamy w oświadczeniu prezesa Krzysztofa Osieckiego przed rozgrywkami postawiono zakładano pewien cel, którego nie udało się zrealizować. Trenerem pierwszej drużyny Mławianki zostanie Zbigniew Kaczmarek, a jego asystentem, występujący wciąż na boisku Maciej Rogalski.

 
Jaki cel zakładano w Mławie przed sezonem, tego do końca nie wiadomo. Pewne jest jedynie, że Mławianka nie gra w tym sezonie na miarę oczekiwań zarządu i swoich kibiców. W ośmiu meczach mławianie zdobyli dziewięć punktów, ale ,,wisi" nad nimi kara w postacie odebrania punktów za mecz z Dolcanem Ząbki.
Wracając do Pełkowskiego i jego odejściu, to mówiło się już o tym od jakiegoś czasu. Z różnych kierunków dochodziły głosy, że zawodnicy i trener od dłuższego czasu nadają na zupełnie innych falach.
Gdy tylko pojawiła się szansa na powrót Kaczmarka do Mławy, zarząd klubu nie zastanawiał się ani chwili. W oświadczeniu wydanym przez klub czytamy: Analizując kandydatury na trenera stwierdziliśmy, że trener Kaczmarek jest osobą najbardziej odpowiednią. Zna większość piłkarzy, wie na co ich stać. Piłkarze wypowiadają się w samych superlatywach na temat sposobu prowadzenia zespołu oraz profesjonalizmu jaki trener Kaczmarek w nich zaszczepił.
erM

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz