Gazeta Mławska

Niedziela, 31 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Piasek zamiast hali

17.07.2017 11:00:00

Latem siatkarze schodzą z parkietów i przenoszą się na piasek. W drugi weekend lipca rozegrano dwa turnieje zakończone sukcesami graczy z Mławy, którzy dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.

 W sobotę, 8 lipca, zainaugurowano w Szreńsku drugą edycję Grand Prix o puchar wójta gminy. Zmagania przyciągnęły siedem duetów, wśród których nie zabrakło ubiegłorocznych zwycięzców Piotra Kuźniarskiego i Adama Rzeczkowskiego.
Szreńszczanie przystąpili do obrony tytułu z rozmachem. Eliminacje przeszli jak burza, nie potknęli się także w półfinale. Wszystko szło idealnie, dopóki w decydującym pojedynku po drugiej stronie siatki nie stanęli mławianie Paweł Domżalski i Tomasz Szwęch. W dwóch krótkich setach (w turnieju nie stracili ani jednego) mławianie rozbili gospodarzy. Zgarniając komplet punktów, zostali liderami całego cyklu. Kolejna impreza odbędzie się pod koniec lipca.
Natomiast drugie zawody o puchar wójta gminy Iłowo przewidziane są dopiero na niedzielę, 13 sierpnia. W roli faworytów wystąpią w nich zawodnicy z Mławy Dawid Podlaski i Mateusz Paluszkiewicz. Na inaugurację nie mieli sobie równych. Pokonali trzy pary, w tym Tobiasza Andrzejewskiego i Serafina Gruźlewskiego.
GW

autor: GP

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS