Gazeta Mławska

Niedziela, 31 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-gazeta-mławska. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pełkowski wraca do Mławy

06.07.2017 11:00:00

Po pięciu latach Wiktor Pełkowski wraca do klubu, gdzie stawiał pierwsze kroki jako piłkarz, a później jako trener. Od lipca został pierwszym szkoleniowcem seniorów Mławianki.

 

Przez ostatnie sezony Pełkowski pracował w MKS Przasnysz. Pod jego wodzą przasnyszanie byli bardzo bliscy awansu do trzeciej ligi. W barażach ulegli jednak nieznacznie rywalom z Żyrardowa. Pełkowski w roli szkoleniowca MKS-u dwukrotnie triumfował w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski. Najpierw w finale przasnyszanie byli lepsi od Tęczy Łyse, a w listopadzie ubiegłego roku pokonali Wkrę Żuromin.


Miniony sezon nie był już tak udany dla Pełkowskiego, ale też i dla zespołu z Przasnysza, który długo nie mógł wydostać się ze strefy spadkowej. Trener i zawodnicy nie potrafili znaleźć wspólnego języka, więc jego przygoda z ekipą z Przasnysza zakończyła się na początku maja.

Bez pracy jednak Pełkowski nie był zbyt długo. Otrzymał propozycję powrotu do Mławianki, z którą pożegnał się Zbigniew Kaczmarek.

gp

 Więcej w aktualnym numerze TGM

autor: redakcja17

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz